Літопис подорожей                    

 краєзнавчо-туристичного клубу                     «Патріот»                     

 

 

2004 рік                                      

    

22 квітня                                                

«Святогірський Успенський монастир» - 52 учасника;

 

 

2005 рік                                      

 

19 лютого

«Чугуїв – місто І. Рєпіна – Музей води» (Чугуїв - сел. Кочеток) –  45 учасників;

 

15 квітня

 «Підземне чудо» (Соледар – завод «Артемівське шампанське») –  25 учасників;

 

25 квітня 

 

«Курська дуга» - 33 учасника;

 

24 вересня 

 

«Старовинними садибами Слобожанщини» (НатальївкаМерчик - Пархомівка) – 48 учасників;

 

14-16 жовтня 

 

«Дендропарк « Софіївка» ( Умань) - 21 учасник;

 

3 грудня 

 

Ізюм - Святогірська лавра – 46 учасників;

 

 

2006 рік                                      

 

1 квітня 

«Опішня – центр української кераміки» (Полтава - Опішня) - 37учасників;

 

1 липня 

 

 «Сковородинівськими  місцями» - 47 учасників;

 

4-10 жовтня 

 

«Львів – стародавнє місто» – 16 учасників;

 

 

2007 рік                                      

 

31 березня 

 

«Святогірська лавра» - 50 учасників;

 

3-8 травня 

 

«Буковина – Європа в мініатюрі» (Чернівці – Кам`янець  -ПодільськийКривче - Яремча) – 36 учасників;

 

29 вересня 

 

«По садибах і парках Харківщини» (ШарівкаНатальївка -     Краснокутський  дендропарк) - 30 учасників;

 

3-8 жовтня 

 

«¦Подорож  історичними містами Західної України  ( Тернопіль - Почаївська лавра – Збараж – Вишнивець – Кременець – Галич - Івано-Франківськ) - 30 учасників;

 

  2008 рік                                      
 

8 лютого 

 

 «Харків – Артемівськ» (завод шампанських вин) – 42 учасника;

 

2-8 травня

 

«Прогулянка по Закарпаттю» ( Мукачево – Берегово – Хуст - Ужгород) – 44 учасника;

 

29 червня 

 

«Дорога на Січ» (Запоріжжя - Хортиця) – 49 учасників;

 

2 липня 

 

Запоріжжя - острів Хортиця – 18 учасників;

 

2-6 жовтня 

 

«Перлини Криму» (Севастопіль – Бахчисарай – Херсонес  –Балаклава – Інкерман - Форос – Ялта - Алушта) - 32 учасника;
 

27-29 листопада

 

 

«Ах, Одеса!» - 39 учасників.

 

  2009 рік                                      
 

20 лютого 

 

«Підземне чудо» (Соледар, Донецька область) – 25 учасників;

 

28 лютого 

 

«Соляна симфонія» (м.Соледар) - 55 учасників;

 

25 квітня 

 

«Гоголево - Диканька» - 27 учасників;

 

30 квітня-5 травня 

 

«Подорож в минуле» (Чернігів – Батурин – Ніжин – Качанівка - Тростянець) - 40 учасників;

 

20 червня 

 

«Святогірська Успенська Лавра»  - 31 учасник;

 

22 серпня 

 

«Сорочинський ярмарок» – 24 учасника;

 

7-12 жовтня 

 

«Чарівні куточки Поділля» (Вінниця – с. Стрижавка – Немирів – Тульчин – Вороновиця – Могилів-Подільський – Буша – Меджибіж) – 32 учасника;

 

  2010 рік                                      
 

17 квітня 

 

«Відродження національних традицій»   (Дніпропетровськ –  Петриківка» - 33 учасника;

 

30 квітня–4травня 

 

«Мальовнича Волинь» (Луцьк,  с. Олика - Володимир – Волинський -  с.Зимне – Берестечко - с. Колодяжне -   Шацькі озера)  -  37 учасників; 

 

 

16 травня 

 

« Історія великої танкової битви: до  65 – річчя  Перемоги»     (Бєлгород – Прохорівка) – 37 учасників;

 

7 – 11жовтня 

 

«Золота підкова Черкащини» (Черкаси – с. Моринці – с. Будище – с. Шевченкове – Корсунь – Шевченківський – Чигирин – Суботів – Кам’янка – Канів) - 16 учасників;

 

  2011 рік                                      
  26лютого-4березня

«В гостях у казки: подорож прибалтійськими країнами   (Літва–Латвія-Швеція)  - 11 учасників;

 

17 квітня 

 

«Путивль - місто над Сеймом» (Спадщанський ліс – Нова    Слобода -  Софронівська пустинь) - 39 учасників;

 

29 квітня–4 травня

«Подорож Карпатським краєм» (Дрогобич – Трускавець – Моршин – Стрий – Нагуєвичі - Сколе) - 30 учасників
 

14 травня 

 

«По місцях колишніх боїв на Курській Дузі» (Бєлгород – Прохорівка) – 37 учасників;

 

29червня- 6 липня 

«Санкт-Петербург – краса і гордість Росії» - 24 учасника;

 

21червня-2 серпня

 

«Болгарія – країна гостинності та відпочинку» (Кранєво-  Золоті піски) - 11  учасників;

 

16 жовтня 

«Історія та краєвиди Сумщини»(Охтирка,Тростянець) - 18 учасників;

   
  2012 рік                                      
 

4 – 11січня 

 

«Незабутня Угорщина  + Відень» (Егер – Будапешт -

Сентендре – озеро Балатон – Відень – Мішкольц-Тапольце – Токай) -  11 учасників;

 

29 квітня–4травня 

 

«Краса, магія та екзотика Карпат» (Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська та Тернопільська області України:- Ворохта – Верховина – Рахів - Косів - с. Вигода - с. Ділове - озеро Синевір - підніжжя Говерли) - 30 учасників;

 

1629 червня 

 

«Болгаріякраїна давньої культури, старовинних традицій та чудових історичних пам`яток» ( Несебр -  Варна – БалчикСозополькурорти Золоті Піски та Сонячний берег) –групи, всього - 21 учасник;

 

17 – 28 жовтня

« Мрії у подарунок » (Польща, Німеччина, Франція: Краків – Вроцлав – Дрезден – Страсбург -  Париж – Руан – Реймс – Онфлер - палаци Луари) – 10 учасників;

 

  2013 рік                                      
 

6 березня

«Від краю до краю»   (Харків – Харківська область -  Артемівськ – Донецька область) - 17 учасників;

 

22 березня

«Цікавинки Слобожанщини» (Харків – Чугуїв – музей І.Є. Рєпіна – ЛВЗ « PRIME»)  -  22 учасника;

 

5 – 17 квітня

«Подорож на все життя: Італія»( Краків – Величка – Відень – Верона - Рим -  Ватикан – Неапіль – Флоренція – Піза – Венеція – Грац – Краків ) – 13 учасників;

 

26 квітня

«Ізюм - Святогірська Лавра» - 28 учасників;

 

 

7- 12 травня

«Історичні пам’ятки Волині та Поділля» (Дубно – Тараканів – Почаївська Лавра - Онишківці – Кременець – Борщів – печера Вертеба – Монастирок Каньйон – Нирків – Сатанів – Крутилів – Теребовля – ЗарваницяБучачМикулинці - Тернопіль ) - 21 учасник;

 

28 вересня

 

«Дивне місто Миргород» (с. Великі Сорочинці – Миргород) -47 учасників;

 

  2014 рік                                      
 

11 -17 березня

«Шляхи та легенди європейських міст  епохи      середньовіччя» (Варшава – Берлін – Копенгаген – Потсдам – Магдебург-Краків)  - 8 учасників;

 

12 квітня

«Духовні Святині Харківщини» (с. Водяне - с. Нижня Озеряна   – Спасов Скит (с. Первомайське) - с. Ракитне ) - 52 учасника;

  8 – 11 травня

«Скарби українського степу» (Херсон - прогулянка Дніпровськими плавнями на катері  - Асканія-Нова  - Залізний Порт -  купання у природному гейзері - база зеленого туризму  в с. Кохани   Голопристанського  району) – 14 учасників; 

 

 

17- 25 грудня 

 

«Подорож в дивовижну країну ЗАКАРПАТТЯ» (Ужгород -Перечин – с. Лумшори МукачевоЧинадієво – с. Косіно –  с. Пилипець - с. Поляна – с. Колочава - Шипіт – Воловець) – 12учасників;

 

  2015 рік                                      
 

23 березня

«Визначими місцями Слобожанщини» ( Харків - Вовчанськ-    с. Верхній Салтів) - 35 учасників;

 

30квітня-4 травня 

 

«Історичними шляхами в глибину століть» ( Київ - Нові Петрівці - Межигір'я – Вишгород - Буки - Біла Церква - Пере­яслав-Хмельницький -  Обухів - Трипілля – Ржищів) - 17 учасників;

 

31липня - 6 серпня

«Одеса-Південна Пальміра» (Одеса - Вілкове - Дунайська дельта - каньйони Арбузинський та Актовський) – 6 учасників;

 

7 листопада

«Світ не пізнаєш, не знаючи краю свого» (с. Знаменка – с.       Берестовенька – Красноград) – 28 учасників;

 

  2016 рік                                      
 

17 -24квітня 

 

«Подорож  у серце Карпат»: Чарівна Ворохта» ( Ворохта – Буковель -  Яремче – Верховина -  Рахів - Коломия) - 21 учасник;

 

12- 16 серпня 

 

«Гостинність Бурського краю»: (Миколаїв – Мігея - смт. Побузьке - с.Парутіно(Ольвія) ) -10 учасників; 

 

     
     
     
     
     
     

 

Рейтинг@Mail.ru